Rüyada Et Görmek Neye İşaret?

Rüyada Et Görmek Neye İşaret?

Rüyada Et Görmek Neye İşaret?

Rüyada et görmek, rüya sahibinin karşılaşacağı maceralara ve zorluklara işaret eder. Rüyada bir kadın çiğ et görüyorsa iş ve sosyal hayatında yapacağı yeni proje ve girişimlerde yaşayacağı zorluğa işaret etmektedir. Rüyada bir kadın pişmiş et görüyorsa, kendi çabalarıyla yaptığı bir işte başarılı sonuç beklerken diğerinin o işte başarılı olacağına ve bundan ötürü rüya sahibinin ruhsal olarak biraz sıkıntı bir devir geçireceğine işaret edilmektedir. Rüyada et yemek ise rüya sahibinin yaşayacağı sağlık problemine delalet etmektedir.

RÜYADA ET YEMEK

Rüyada et yediğinin gören kişinin maddi olarak yarar elde edeceğine, malının artacağına ve çok para kazanacağına delalet etmektedir. Rüyasında et yediğini gören kişinin hayatında başarılı ve hoş gelişmelerin olacağına işaret eder. Birtakım tabircilerin yorumlarına nazaran ise rüyasında kırmızı et yiyen birinin haram yolla para kazanacağına yorumlanmaktadır. Rüyada yaşlı birinin rüya sahibine zorla et yedirmeye çalışması ise rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına delalet etmektedir.

RÜYADA ÇİĞ ET YEMEK

Rüyada çiğ et yediğini gören kişinin bahtının yaver gideceğine ve güzel işlerle karşılaşacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çok para kazanarak bolluk içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

RÜYADA ÇİĞ ET GÖRMEK

Rüyada çiğ et görmek, çiğ et yemenin aksine pek hayırla yorumlanmaz. Rüya sahibinin iş ve eğitim hayatında kimi aksiliklerle karşılaşacağına, maddi olarak kayıplarının olacağına ve çabalarının karşılığını alamayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada çiğ et gören kişinin canını sıkan olaylar karşısında ruhsal olarak çöküntüye uğrayacağına ve bundan ötürü düşünceli bir sürece gireceğine işaret edilmektedir.

RÜYADA ET PİŞİRMEK

Rüyada et pişirdiğini gören kişinin başarılı ve memnun bir hayat süreceğine işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin başarılı bir iş hayatının olacağına ve bundan ötürü da bol helal paralar kazanarak bolluk içinde yaşayacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin her sorunun üstesinden gelecek gücünün ve gücünün olduğuna bundan ötürü karşısına çıkan sorunları hallederek yoluna başarılı bir şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

RÜYADA PİŞMİŞ ET GÖRMEK

Rüyada hazır pişmiş et görmek, rüya sahibinin hedeflerinin ve gayelerinin diğeri tarafından gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır. Rüyada pişmiş et gören kişinin beklediği muvaffakiyetleri başkalarının elde etmesine işaret eder.

RÜYADA ET DOĞRAMAK

Rüyada et doğradığını gören kişinin kimi üzücü olaylarla karşılaşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin çevresinden birinin sağlık durumunun kötüye gideceğine yorumlanmaktadır. Pek iyi olmayan bu rüya, rüya sahibini kederlendirecek ve derinden sarsacak haberlere delalet etmektedir. Hem sağlık hem de maddi olarak badireye girecek olan rüya sahibini sıkıntı günler beklediğine yorumlanmaktadır.

RÜYADA KURBANLIK ET GÖRMEK

Rüyada kurban eti gören kişinin huzur ve memnunluk içinde bir ömür geçireceğine işaret etmektedir. Rüyada kurban eti gören kişinin kimi tabircilerin yorumlarına nazaran borca gireceğine yorumlamaktadır.

RÜYADA ET DAĞITMAK

Rüyada et dağıttığını gören kişinin kahırlarından kurtulmaya, içinin ferahlamasına delalet eder. Rüyada kurban eti dağıttığını gören kişinin borçtan ve maddi problemden kurutularak daha rahat bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır. Kurban eti dağıtmak rüya sahibi için epeyce iyi ve hoş işlerin olacağına işaret edilmektedir.

RÜYADA BİRİNE ET VERMEK

Rüyada rastgele birine et verdiğini gören kişinin iş hayatında elde edeceği muvaffakiyete, kazanacağı bol helal paraya işaret etmektedir. Rüyada birine et verdiğini gören birinin gerçek hayatta da paylaşımcı ve iyi kalpli olduğuna yorumlanmaktadır.

ALİMLERİN GÖRÜŞLERİNE NAZARAN RÜYADA ET GÖRMEK

Molla Cami: Rüyada görülen et, şayet pişmiş ise, mala işarettir. Çiğ etin tümü, hastalık ve ızdıraba işarettir. Kasaptan et almak, musibet ve acıya işarettir. Taze et vefata ve gıybet etmeye de işarettir.

Nablusi: Rüyada görülen et, şayet pişmiş ise, mala delalet eder. Çiğ etin tümü, ağrı, hastalık ve ızdıraplara delalet eder. Kasaptan et almak, musibet ve sıkıntıya delalet eder. Taze et mevte ve gıybet etmeye de delalet eder.
Rüyada bir insanın etini gören kimse, o insanı gıybet eder. Rüyada kendi bedeninin etini yediğini gören kimse, kendi yararından ve elinin emeğiyle meydana getirdiği şeyden yer.

Danyal: Rüyada pişmiş et görmek ve yemek; çarçabuk hasıl olan hayır ve menfaate işarettir. Kebap görmek ve yemek ise, yorgunluk ve meşakkate delalet eder. Çiğ et görmek ve yemek, ıstırap, yorgunluk ve hastalıktır. Alıp satmak; musibet ve hüzündür.

21 Beğen