Rüyada Ölüm Haberi Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölüm Haberi Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölüm Haberi Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölüm haberi almak, rüya sahibinin yakın vakitte berbat haber alçağına, uğursuzluk ve şanssızlık yaşayacağına, canını sıkan olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir. Rüyada ölüm haberi almak pek iyi bir rüya olmamasına karşın rüyanın nasıl görüldüğü göz önünde bulundurularak yorumlanması gerekmektedir.

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

Rüyada ölüm haberi almak, rüya sahibinin huzurunun kaçacağına, işlerinin sarpa saracağına ve güç günler geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında kahırlarla karşılaşarak maddi zorluğa gireceğine delalet etmektedir. Rüyada ölüm haberi almak pek hayırlara vesile olan bir rüya değildir.

RÜYADA BABANIN ÖLÜM HABERİNİ ALMAK

Rüyada babasının ölüm haberini alan kişinin babası hayatta ise babasının uzun ve sağlıklı bir ömrünün olacağına, hasta ise yakın vakitte sıhhatine kavuşacağına delalet etmektedir. Rüyada vefat eden babanın ölüm haberini almak ise rüya sahibinin üzüleceği bir problemle karşılaşacağın adelalet etmektedir.

RÜYADA KENDİ ÖLÜM HABERİNİ ALMAK

Rüyada kendi ölüm haberini almak, geçmişte yaşanan tüm ezaları geride bırakarak yeni bir sayfa açmaya ve sıkıntılardan uzaklaşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçmişte çok problemli günler yaşadığına ancak artık hepsinden kurtulmak için kendinden emin bir adım atarak yoluna devam edeceğine delalet etmektedir.

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK VE AĞLAMAK

Rüyada ölüm haberi alıp ağladığını gören kişinin hoş haberlerle sevineceğine işaret edilir. Rüya sahibini sevindiren bir olay karşısında sevdikleriyle çok keyifli olacağına işaret etmektedir. Rüyada ölüm haberi alıp ağlamak iyi olup rüya sahibinin memnun olacağına delalet eder.

RÜYADA ÇOCUĞUNUN ÖLÜM HABERİNİ ALMAK

Rüyada çocuğunun ölüm haberini alan kişinin çocuğunun başarılarına şahit olacağına, çocuğunun mutluluğuyla memnun olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çocuğunun hem eğitim em de sosyal hayatında başarılara ulaşacağına yorumlanır.

RÜYADA BİRYAKINININ ÖLÜM HABERİNİ ALMAK

Rüyada yakının ölüm haberini almak, rüya sahibinin için düşünceli bir sürece gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi olarak sıkıntı durumda düşeceğine, borçlarını ödeyemeyecek duruma geleceğine işaret edilmektedir.

RÜYADA EŞİNİN ÖLÜM HABERİNİ ALMAK

Rüyada eşinin ölüm haberini alan kişinin eşiyle iletişiminin iyi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin eşiyle memnunlukla yaşayacağına ve birlikte keyifli olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

RÜYA ALİMLERİNİN YORUMLARINA NAZARAN ÖLÜM HABERİ ALMAK

Nablusi: Rüyada ölmek, dince eksik ve bozuktur. Ölümle birlikte ağlaşarak tabut üzerine konup bir gurup adamların omuzlarında kabristana götürülüp şimdi defnedilmemiş ise, rüya sahibinin dünyaca yücelmesine ve büyük bir mevkiye geçmesine delalet eder. Şayet toprağa defnedilmiş olursa, iyilik ümit edilmez, tahminen dünyası ona galip gelir. Onun devletinde ve galibiyeti halinde ona tabi olanlar ve onun cemaati, cenazesine iştirak edenlerin ölçüsü kadardır. Herhalde o kimse halka zulüm ve onları kahreder.

Seyyid Süleyman: Rüyasında vefat ettiğini, yakınlarının ağladıklarını, yıkanıp kefenlenerek, kabre konulduğunu görmek; dinde fesada işarettir. Şayet kabre konulmazsa, işleri düzelir. Halkın cenazesinde yürüdüklerini gören, erdem ve şan sahibi olur. Lakin, dini bozulur. Şayet defin olunmaz ise, bilahare iyi olur. Vefat ettikten sonra yaşadığını gören; günah işler sonra tövbe eder. Bir rivayete nazaran bu rüya, uzun ömrün habercisidir. Rüyada birinin kendisine “Sen hiç ölmeyeceksin” dediğini gören, şehit olarak göçer. Öldüğü halde kimsenin ağlamadığını ve öbür işlemlerin yapılmadığını görenin mülkünün bir kısmı harap olur. Cenaze işlemlerinin yapılmadığını görenin, ziyanı devam eder. Uzun vakitten beri ölü olarak kabirde bulunduğunu gören; uzak yola sarfiyat, cahiller ve günahkarlarla arkadaş olur.

27 Beğen