Zeynep Dizdar ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Zeynep Dizdar ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Zeynep Dizdar ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Zeynep Dizdar kimdir, kaç doğumlu, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, boşandı mı, eski eşi kim, bekar mı, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Zeynep Dizdar hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 14 Temmuz 1976 Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: – Burç: 
Meslek: Şarkıcı Instagram
Zeynep Dizdar Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Zeynep Dizdar’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, kaç doğumlu, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi, kaç evlilik yaptı, eşi kim, boşandı mı, eski eşi kim, bekar mı, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

Şarkıcı Ümit Sayın ve hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Zeynep Dizdar son zamanların en merak edilen isimleri arasında yer almıştır.

Vazgeç Gönül, Yüreğimdeki Yağmurlar, İlle de Sen, Zehir Gibi adlı şarkılarıyla hafızalara kazınan Zeynep Dizdar, 14 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Zeynep Dizdar, anne tarafından aslen Antalya’lı, baba tarafından ise aslen Konya’lı olduğunu ifade etmiştir.

Zeynep Dizdar Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, ne zaman doğduğu ve kaç doğumlu olduğu merak edilen Zeynep Dizdar’ın kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1976 yılının 14 Temmuz günü İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelen Zeynep Dizdar 47 yaşındadır.

Zeynep Dizdar Boyu Kaç Cm ve Burcu Ne?

Zeynep Dizdar hakkında arama motorlarında araştırılan konulardan birkaç tanesi de boyu kaç cm ve burcu ne konuları olmuştur. Zeynep Dizdar’ın boyu 1,60 cm olup burcu ise doğum gününün 14 Temmuz günü olması sebebiyle Yengeç burcudur.

Zeynep Dizdar Kaç Tane Albümü Var ve Kimlere Şarkı Yazdı?

Şarkıcı, söz yazarı ve bestecilik mesleğini icra eden Zeynep Dizdar, müzik kariyerine Yolun Açık Ola adlı ilk albümüyle 1997 yılında adım atmıştır. Bu albümde yer alan Vazgeç Gönül adlı şarkısıyla yayınlandığı dönemde radyo ve müzik listelerinin ilk sıralarına yükselmiştir.

Bu albümden sonra 2005 yılında ikinci albümü olan İlle de Sen albümünü müzikseverlerle buluşturan 47 yaşındaki Dizdar, albümün çıkış parçası olan Zehir Gibi şarkısıyla yeniden dikkatleri üzerine çekmiştir.

Zeynep Dizdar üçüncü albümü Sana Güvenmiyorum’u 2008 yılında, Hayat Benim Ellerimde adlı dördüncü albümünü 2010 yılında ve beşinci albümü olan Viraj’ı 2011 yılında piyasa sürmüştür.

Şarkıcılığın yanı sıra bestecilik de yapan Dizdar, Zeynep Mansur’un Yarım Kalan Aşk, Reyhan Karaca’nın Heves, Suat Aydoğan’ın Ben Senin için Varım ve Erdem Karaduman’ın Ey Aşk adlı şarkısını yazmıştır.

Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar Evli Mi, Boşandı Mı, Eski Eşi Kim ve Çocuğu Var Mı?

Zeynep Dizdar’ın aslen nereli olduğu, kaç doğumlu olduğu ve kaç yaşında olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur. Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, evlendi mi, kiminle evli, eşi kim, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

47 yaşındaki Zeynep Dizdar, 2010 yılında Can Günay ile bir evlilik yapmıştır. Dizdar, 2012 yılında eski eşi Can Günay’dan boşanmıştır. Zeynep Dizdar’ın eski eşi Can Günay’dan çocuğu olmadığı bilinmektedir.

Bir evlilik yapan Dizdar, konuk olduğu bir YouTube kanalında şarkıcı Ümit Sayın ile ilgili olarak “Ümit benim gözümü açtığım insan. İlk cinselliği yaşadığım insan, ben öpüşerek çocuk olduğunu zannediyordum. Evlenseydik 25 yaşında çocuğumuz olabilirdi. Evlenmediğimiz için çocuğumu aldırmaktan pişmanım” ifadelerini kullanmıştır.

Zeynep Dizdar Albümleri

 • Yolun Açık Ola – 1997
 • İlle De Sen – 2005
 • Sana Güvenmiyorum – 2008
 • Hayat Benim Elimde – 2010
 • Viraj – 2011
 • Gönül Oyunu – 2015

Zeynep Dizdar Teki ve EP Çalışmaları

 • Aşkın Büyüsü – 2009
 • 2012 – 2012
 • Maske – 2012
 • İkimiz – 2013
 • Party – 2014
 • Bi Gülüşü – 2018
 • Önsezi – 2018
 • Kör Kurşun (Murat Uyar ile) – 2020

Bu biyografide Zeynep Dizdar hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

11 Beğen