Sincanlı Erkal (Erkal Sonel) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Sincanlı Erkal (Erkal Sonel) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Sincanlı Erkal (Erkal Sonel) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Sincanlı Erkal Sonel kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapar, evli mi, eşi ya da sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Sincanlı Erkal Sonel hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1972 Doğum Yeri: Ankara
Eğitim: – Burç: 
Meslek: Şarkıcı Instagram
Sincanlı Erkal Sonel Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Sincanlı Erkal Sonel’in hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne iş yapar, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı, yeni dizisi, evli mi, boşandı mı, eski eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Sincanlı Erkal Sonel

Sincanlı Erkal Sonel Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini üstlendiği 25 Ocak Perşembe akşamı başlayan İnci Taneleri dizisi, bir yapım olarak dikkat çekiyor. Özellikle müzikleri ve oyuncu kadrosuyla ön plana çıkan bu dizi, Sincanlı Erkal’ın hayatını ve kariyerini konu almasıyla izleyicilerin ilgisini çekmiştir.

Şarkıcı ve müzisyen Erkal Sonel ya da bilinen sahne adıyla Sincanlı Erkal, 1972 yılında Ankara’nın Sincan ilçesinde doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Erkal Sonel’in aslen Ankara’nın Sincan ilçesinden olduğu bilinmektedir.

Sincanlı Erkal Sonel Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, nerede doğduğu ve kaç doğumlu olduğu araştırılan Erkal Sonel’in kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1972 yılında Ankara’nın Sincan ilçesinde doğan Erkal Sonel 52 yaşındadır.

Sincanlı Erkal Sonel Ne İş Yapar?

Müzik kariyerine 1998 yılında “Mecburum” adlı şarkısıyla adım atan Erkal Sonel ya da bilinen sahne adıyla Sincanlı Erkal, bu tarihten itibaren “Değirmenci Dayı”, “Oda Yanıyo Buda Yanıyo”, “Mümkünse Görüşmeyelim”, “Benim Olsan” gibi şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. İnci Taneleri dizisinin müziklerini yapan Erkal Sonel, aynı zamanda dizide pavyondaki bir sazcı karakteri olarak da yer almaktadır.

Özellikle “Gemileri Yakarım” adlı şarkısıyla geniş bir kitle tarafından tanınan Sincanlı Erkal, İnci Taneleri dizisiyle televizyon dünyasına adım atmıştır. 52 yaşındaki Erkal Sonel, müzik kariyerindeki başarılarına ek olarak dizideki performansıyla da dikkat çekmiştir.

Sincanlı Erkal Sonel

Sincanlı Erkal Sonel Evli Mi, Eşi Kim ve Kaç Çocuğu Var?

İnci Taneleri dizisinde canlandırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çeken Sincanlı Erkal’ın aslen nereli olduğu, kaç yaşında olduğu, hangi dizilerde ve hangi filmlerde oynadığının yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, evlendi mi, kiminle evli, eşi kim, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

Dilber Evin Barkın Yok Mu Senin adlı şarkısıyla geniş kitlelerce tanınan 52 yaşındaki Erkal Sonel’in evli ve iki çocuk babası olduğu bilinmektedir.

Sincanlı Erkal Sonel YouTube Kanalı

Sincanlı Erkal Sonel’in YouTube kanalına cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu biyografide Sincanlı Erkal Sonel hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

14 Beğen