Selahattin Yılmaz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Selahattin Yılmaz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Selahattin Yılmaz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Selahattin Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapar, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Selahattin Yılmaz hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1977 Doğum Yeri: Hatay
Eğitim: – Burç: 
Meslek: İş İnsanı
Selahattin Yılmaz Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Selahattin Yılmaz’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapar, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Selahattin Yılmaz

Selahattin Yılmaz Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Selahattin Yılmaz, son zamanlarda hakkında çok fazla haber çıkmasıyla birlikte en çok merak edilen isimler arasında yer almıştır. Selahattin Yılmaz, 1977 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Selahattin Yılmaz’ın aslen Hataylı olduğu bilinmektedir.

Selahattin Yılmaz Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, nerede ve ne zaman doğduğu merak edilen Selahattin Yılmaz’ın kaç yaşında olduğu da araştırılmıştır. 1977 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde doğan Selahattin Yılmaz 46 yaşındadır.

Selahattin Yılmaz Eğitimi

Elbette Selahattin Yılmaz hakkında araştırılan konular bu kadarla sınırlı kalmamış ve eğitimiyle ilgili ne mezunu, hangi lise mezunu ya da hangi okul mezunu olduğu da oldukça fazla araştırılmıştır.

Lise eğitimine İbni Sina Anadolu Lisesi’nde başlayan Selahattin Yılmaz, İkem Koleji’nden mezun olmuştur. 46 yaşındaki Selahattin Yılmaz, önlisans eğitimlerini ABD’de Uluslararası İşletme ve Pazarlama alanında tamamlamıştır.

Selahattin Yılmaz Ne İş Yapar?

1998 yılında Şampiyon Filtre şirketinde iş hayatına adım atan Selahattin Yılmaz, 2020 yılı itibariyle şirketin yönetim kurulu üyesi ve ortağı olarak görev yapmaktadır.

Türkiye pazarında son 2 yıllık süreçte Pazar lideri konumuna ulaşan Yılmaz, otomotiv ve diğer birçok sektörde olduğu gibi B4B’yi Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da ilk devreye alan kişidir.

Yılmaz, iş hayatındaki başarıları sebebiyle Best of City Awards 2019 ödül töreninde uluslararası platformda Sosyal, Kültürel ve Ekonomiye Katkı Ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca Yılmaz, IGEME kayıtlarına göre geçmiş yıllarda en fazla ihracat yapan firmalar arasında ödül almıştır.

2018 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Liberya Fahri Konsolosu olarak atanan Selahattin Yılmaz, aynı zamanda Türkiye’de önem derecesi yüksek kabul edilen kırmızı kodla davet edilen ilk ve tek kişi olma özelliğine sahiptir.

Selahattin Yılmaz Evli Mi, Eşi Kim ve Çocuğu Var Mı?

Selahattin Yılmaz’ın ne iş yaptığının, aslen nereli olduğunun ve kaç yaşında olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur. Bununla birlikte arama motorlarında evli mi, eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

46 yaşındaki Selahattin Yılmaz’ın evli olup olmadığıyla ve evliyse eşinin kim olduğuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra Selahattin Yılmaz’ın çocuğunun olup olmadığıyla da ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Bu biyografide Selahattin Yılmaz hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

12 Beğen