Melissa Vargas (Melissa Teresa Vargas Abreu)✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Melissa Vargas (Melissa Teresa Vargas Abreu)✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Melissa Vargas (Melissa Teresa Vargas Abreu)✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Melissa Vargas kimdir, kaç yaşındadır, annesi ve babası aslen nerelidir, Malatyalı mı, erkek mi, boyu kaç cm, burcu nedir, hangi takımda oynuyor, forma numarası kaç, pozisyonu ne, evli mi, eski eşi kimdir, boşandı mı, sevgilisi var mı, çocuğu var mı, çocuğu var mı, sevgilisi kim gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Melissa Vargas hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 16 Ekim 1999 Doğum Yeri: Cienfuegos/Küba
Eğitim: – Burç: Terazi
Meslek: Voleybol Oyuncusu Instagram
Melissa Vargas Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Melissa Vargas’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, annesi ve babası aslen nereli, Malatyalı mı, erkek mi, cinsiyeti nedir, kaç yaşında, boyu kaç cm, burcu nedir, kilosu, hangi takımda oynuyor, forma numarası kaç, pozisyonu ne, evli mi, eski eşi kimdir, neden boşandı, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Melissa Vargas

Melissa Vargas Kimdir, Nerede ve Ne Zaman Doğdu?

Türkiye kadın milli voleybol takımında oynayan ve çıktığı maçlarda gösterdiği performansıyla dikkatleri üzerine çeken Melissa Vargas son zamanların en merak edilen isimleri arasında yer almıştır.

Voleybol oyuncusu Melissa Vargas ya da tam adıyla Melissa Teresa Vargas Abreu 16 Ekim 1999 tarihinde Küba’nın Cienfuegos şehrinde doğmuştur.

Melissa Vargas Erkek Mi, Annesi ve Babası Aslen Nereli?

A Milli Voleybol takımının en dikkat çeken oyuncularından birisi olan Melissa Vargas hakkında araştırılan konular elbette bu kadarla sınırlı kalmamış, arama motorlarında erkek mi, annesi ve babası aslen nereli ifadelerinin yer aldığı sorularının cevapları da araştırılmıştır.

Öncelikle Melissa Vargas erkek mi sorusunun cevabını verecek olursak Türkiye kadın milli voleybol takımında oynayan Vargas erkek değil kadındır. Annesi ve babasının aslen nereli olduğu sorusunun cevabına gelecek olursak; Melissa Vargas’ın annesi ve babasının aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Melissa Vargas

Melissa Vargas Aslen Malatyalı Mı, Neden Malatyalıyım Diyor?

A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndaki performansıyla spor dünyasının yanı sıra Türkiye genelinin gurur kaynağı olan Melissa Vargas’ın aslen Malatyalı olup olmadığı ya da neden Malatyalıyım dediği de merak edilen konular arasında yer almıştır.

Nerelisin sorusuna aslen Malatyalıyım cevabı veren Vargas’ın Malatyalıyım sözü, Türk Cumhuriyeti vatandaşı oluşunda büyük rolü olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın Malatyalı oluşundan gelmektedir. Aslen nereli olduğu da oldukça araştırılan Melissa Vargas, Küba’nın Cienfuegos şehrinde doğmuştur.

Melissa Vargas Kaç Yaşında?

Küba asıllı Türk voleybolcu Melissa Vargas’ın aslen nereli olduğu, cinsiyetinin ne olduğu, nerede ve ne zaman doğduğu kadar kaç yaşında olduğu da oldukça merak edilmiştir. 1999 yılının 16 Ekim günü Küba’nın Cienfuegos şehrinde doğan Melissa Vargas 23 yaşındadır.

Melissa Vargas Boyu Kaç Cm, Kaç Kilo ve Burcu Nedir?

23 yaşındaki Melissa Vargas hakkında araştırılan konulardan birkaç tanesi de boyu kaç cm, kaç kilo ve burcu nedir konularıdır. 76 kilogram ağırlığındaki Melissa Vargas’ın boyu 1,94 cm olup burcu ise doğum gününün 16 Ekim günü olması sebebiyle Terazi burcudur.

Melissa Vargas

Melissa Vargas Hangi Takımlarda Oynadı, Hangi Takımda Oynuyor, Forma Numarası Kaç ve Pozisyonu Ne?

Voleybol oynamaya 6 yaşlarındayken sokakta oynayarak başlayan Melissa Vargas, 8 yaşına geldiğinde okul takımına katılmıştır. İlerleyen yıllar içerisinde Küba alt yaş voleybol millî takımlarında voleybol kariyerine adım atan Vargas, 2011 ile 2015 yılları arasında Cienfuegos takımında oynamıştır.

Vargas, takip eden yıllarda birer yıl süreyle Agel Prostějov ve Volero Zurich takımında forma giymiştir. 2018 yılında Fenerbahçe’ye transfer olan Vargas, bu takımda 2021 yılına kadar oynamıştır.

Birkaç dönem de Çin Ligi’nde Tianjin formasıyla oynayan Vargas, 44 numaralı formayla pasör çaprazı pozisyonunda halen Fenerbahçe takımında oynamaktadır. Ayrıca 9 Nisan 2021 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Vargas, Melissa olan adını Melisa olarak değiştirmiştir.

Melissa Vargas Evli Mi, Boşandı Mı, Eşi Kim, Sevgilisi ya da Çocuğu Var Mı?

23 yaşındaki Melissa Vargas’ın nerede doğduğu, ne zaman doğduğu, boyunun kaç cm olduğu, burcunun ne olduğu, hangi takımda oynadığı, pozisyonunun ne olduğu ve kaç numaralı formayı giydiğinin yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bunun üzerine arama motorlarında bekar mı, evli mi, eşi kim, boşandı mı, çocuğu var mı, sevgilisi var mı, sevgilisi kim gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

Melissa Vargas evli değil bekardır. Çeşitli haber kaynaklarında yer alan ifadelere göre Melissa Vargas geçmişte bir evlilik yapmış ancak sonrasında eşinden boşanmıştır.

Yine kaynaklarda geçen ifadelere göre Melissa Vargas’ın eski eşi olduğu iddia edilen beyefendinin adı Yesli Well’dir. Melissa Vargas’ın bu evliliğinden çocuğunun olmadığı bilinmektedir.

Diğer yandan Vargas’ın sevgilisi var mı yok mu, sevgilisi varsa kim olduğu oldukça fazla araştırılmıştır. Melissa Vargas’ın sevgilisinin olup olmadığıyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Melissa Vargas

Melissa Vargas Kişisel Başarıları

 • 2013 20 Yaş Altı Pan-Amerika Kupası “En iyi pasör çaprazı”
 • 2014 23 Yaş Altı Pan-Amerika Kupası “En iyi pasör çaprazı”
 • 2014 Orta Amerika ve Karayipler Oyunları “En skorer oyuncu”
 • 2015 Dörtlü Final Kupası “En skorer oyuncu”
 • 2015 Dörtlü Final Kupası “En iyi smaçör”
 • 2015 NORCECA Pan-Amerika Altılı Final Kupası “En iyi smaçör”
 • 2015 NORCECA Pan-Amerika Altılı Final Kupası “En skorer oyuncu”
 • 2015 Pan-Amerika Kupası “En iyi smaçör”
 • 2015 Pan-Amerika Kupası “En iyi servis atan oyuncu”
 • 2015 Pan-Amerika Kupası “En skorer oyuncu”
 • 2015 Pan-Amerika Kupası “En iyi smaçör”

Melissa Vargas Fenerbahçe Takımındaki Başarıları

 • 2018-2019 CEV Şampiyonlar Ligi “En Skorer Oyuncu” Ödülü
 • 2018-2019 Sezonu “En Skorer Oyuncu” Ödülü
 • 2018-2019 Sezonu “En İyi Servis Atan Oyuncu” Ödülü
 • 2020-2021 Sezonu “En İyi Pasör Çaprazı” Ödülü
 • 2021-2022 Misli.com Sultanlar Ligi – Misli.com Özel Ödülü
 • 2022-2023 Sezonu “En İyi Pasör Çaprazı” Ödülü
 • 2022-2023 Sezonu “En Değerli Oyuncu” Ödülü

Melissa Vargas Tianjin Bohai Bank Takımındaki Başarıları

 • 2021-2022 Sezonu “En Skorer Oyuncu” Ödülü
 • 2021-2022 Sezonu “En İyi Hücum Eden Oyuncu” Ödülü
 • 2021-2022 Sezonu “En İyi Servis Atan Oyuncu” Ödülü
 • 2022-2023 Sezonu “En Skorer Oyuncu” Ödülü
 • 2022-2023 Sezonu “En İyi Hücum Eden Oyuncu” Ödülü
 • 2022-2023 Sezonu “En İyi Servis Atan Oyuncu” Ödülü

Melissa Vargas Türkiye Milli Takımındaki Başarıları

 • 2023 Voleybol Milletler Ligi “En Değerli Oyuncu” ve “En İyi Pasör Çaprazı” Ödülü
 • 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası “En Değerli Oyuncu” Ödülü ve “En İyi Pasör Çaprazı” Ödülü
 • 2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi Şampiyonluğu
 • 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Şampiyonluğu

Bu biyografide Melissa Vargas hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

15 Beğen