Buse Meral ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Buse Meral ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Buse Meral ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Buse Meral kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir, boyu kaç cm, burcu nedir, hangi dizilerde oynadı, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı, sevgilisi kim gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Buse Meral hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 25 Temmuz 1999 Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: – Burç: Aslan
Meslek: Oyuncu Instagram
Buse Meral Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Vermem Seni Ellere dizisinin Zeliş’i Buse Meral’in hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, boyu kaç cm, burcu nedir, hangi dizilerde oynadı ya da oynadığı diziler, evli mi, evlendi mi, sevgilisi var mı ya da sevgilisi kimdir gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Buse Meral

Buse Meral Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

ATV ekranlarında yayınlanan Vermem Seni Ellere dizisinin Zeliş’i güzel oyuncu Buse Meral, son zamanların en merak edilen isimleri arasında yer almıştır. Oyuncu Buse Meral, 25 Temmuz 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen nereli odluğu da oldukça merak edilen Buse Meral’in aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Buse Meral Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, ne zaman ve nerede doğduğu merak edilen Buse Meral’in kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1999 yılının 25 Temmuz günü İstanbul’da dünyaya gelen Buse Meral 23 yaşındadır.

Buse Meral Boyu Kaç Cm ve Burcu Nedir?

Buse Meral hakkında merak edilenler elbette bu kadarla sınırlı kalmamış arama motorlarında boyu kaç cm ve burcu nedir soruları da aratılmıştır. 23 yaşındaki Buse Meral’in boyu 1,67 cm olup burcu ise, doğum gününün 25 Temmuz günü olması sebebiyle ateş grubu burçları arasında yer alan Aslan burcudur.

Buse Meral

Buse Meral Ne Mezunu?

Başarılı oyuncu Buse Meral hakkında araştırılan konulardan birkaç tanesi de eğitimiyle ilgili olup ne mezunu, hangi okul mezunu, hangi lise ya da hangi üniversite mezunu olduğudur. Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan Buse Meral, daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır.

Oyunculuk kariyerine 2018 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisiyle adım atan Buse Meral, kariyerine akabinde yayınlanan Gülperi dizisiyle devam etmiştir. Meral, aynı dönemlerde oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Burak Deniz, Hazal Kaya, Olcay Yusufoğlu ve Mehmet Korhan Fırat gibi isimlerin yer aldığı Bizim Hikaye dizisinde oynamıştır.

2019 yılında yayınlanan Tek Yürek dizisinde Serenay ve aynı yıl içerisinde yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Damla Çelen/Dala Yaman karakterine hayat veren Buse Meral, 2021 yılında yayınlanan Ex Aşkım dizisinde Yaren rolünü canlandırmıştır.

Buse Meral

Çeşitli zamanlarda Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Özgür, Ekin Koç gibi oyuncuların rol aldığı ve senaristliğini Emre Konuk’un üstlendiği Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Mahmelek karakteriyle izleyici karşısına geçmiştir. Asıl çıkışını 2022 yılında Baba dizisinde canlandırdığı Firuze karakteriyle yaşayan Buse Meral, günümüzde Vermem Seni Ellere dizisinde Zeliş karakterini canlandırmaktadır.

Buse Meral evli Mi, Eşi Kim ya da Sevgilisi Var Mı?

Vermem Seni Ellere dizisinin Zeliş’i oyuncu Buse Meral’in hangi dizilerde oynadığı, kaç yaşında olduğu ve aslen nereli olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bununla birlikte arama motorlarında evli mi, eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı ya da sevgilisi kim gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

23 yaşındaki güzel oyuncu Buse Meral’in sevgilisi meslektaşı İdris Nebi Taşkan’dır. Buse Meral sevgilisi İdris Nebi Taşkan ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını ilan etmiştir.

Buse Meral

Buse Meral Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Ege’nin Hamsisi (Derya) – 2018
  • Gülperi (Begüm) – 2018-2019
  • Bizim Hikaye (Pelin) – 2019
  • Tek Yürek (Serenay) – 2019
  • Elimi Bırakma (Damla Çelen/Damla Yaman) – 2019
  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Mahmelek) – 2020-2021
  • Ex Aşkım (Yaren) – 2021
  • Destan (Sırma) – 2021-2022
  • Baba (Firuze Görgülü) – 2022
  • Vermem Seni Ellere (Zeliş) – 2023

Bu biyografide Buse Meral hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

23 Beğen