Av. Buket Nurşah Tekışık ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Av. Buket Nurşah Tekışık ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Av. Buket Nurşah Tekışık ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Av. Buket Nurşah Tekışık kimdir, kaç yaşında, nereli, ne mezunu, ne iş yapar, olayı nedir, evli mi, eşi ya da sevgilisi kim gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Av. Buket Nurşah Tekışık hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1993 Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Burç: 
Meslek: Avukat
Av. Buket Nurşah Tekışık Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Av. Buket Nurşah Tekışık’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne mezunu, hangi üniversite mezunu, ne iş yapar, mesleği nedir, olayı nedir, neden gündem oldu, kimdir gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Av. Buket Nurşah Tekışık

Av. Buket Nurşah Tekışık Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

İstanbul Çağlayan Adliyesi’ndeki savcı odasında çektiği fotoğraflar ile gündem olan Buket Nurşah Tekışık son dönemlerin en araştırılan isimleri arasında yer almıştır. Avukat Buket Nurşah Tekışık 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Buket Nurşah Tekışık’ın aslen nereli odluğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Av. Buket Nurşah Tekışık Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, kaç doğumlu olduğu ve nerede doğduğu araştırılan Buket Nurşah Tekışık’ın kaç yaşıda olduğu da araştırma konusu olmuştur. 1993 doğumlu olup İstanbul’da doğan Buket Nurşah Tekışık 30 yaşındadır.

Av. Buket Nurşah Tekışık

Av. Buket Nurşah Tekışık Hangi Üniversite Mezunu?

Buket Nurşah Tekışık hakkında araştırılan konulardan bir tanesi de eğitimiyle ilgili olup ne mezunu ya ada hangi üniversite mezunu olduğudur. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nden mezun olan 30 yaşındaki Avukat Buket Nurşah Tekışık’ın İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olduğu bilinmektedir.

Av. Buket Nurşah Tekışık Ne İş Yapar ya da Mesleği Nedir?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nden mezun olan Buket Nurşah Tekışık İstanbul Barosu’na kayıtlı bir avukat olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Buket Nurşah Tekışık, Tekışık Hukuk ve Danışmanlık bürosunun da kurucusudur.

Linkedin hesabında yer alan ifadelere göre Buket Nurşah Tekışık birçok hukuksal alanda proje bazlı veya sürekli şekilde kurumsal ve bireysel hukuki hizmetler vermektedir.

Av. Buket Nurşah Tekışık

30 yaşındaki Avukat Buket Nurşah Tekışık, kuruculuğunu üstlendiği Tekışık Hukuk ve Danışmanlık çatısı altında avukatlık mesleğini devam ettirmektedir.

Av. Buket Nurşah Tekışık Olayı Nedir ve Neden Gündem Oldu?

Arama motorlarında Buket Nurşah Tekışık hakkında en sık karşılaşılan sorulardan birkaç tanesi de olayı nedir, ne yaptı, neden gündem oldu, nasıl ünlü oldu sorularıdır. Tekışık Hukuk ve Danışmanlık kurucu Avukatı Buket Nurşah Tekışık’ın savcı odasında çekilen fotoğraflarının sosyal medya paylaşılması üzerine Instagram ve Twitter mecralarında gündem olmuştu.

Çeşitli haber kaynaklarında, olay sonrası Çağlayan Adliyesi’nde görevli olan ve terör suçlarına baktığı belirtilen odanın sahibi savcının görev yerinin değiştirildiği ifadeleri yer almaktadır.

Av. Buket Nurşah Tekışık

Diğer yandan İstanbul Barosu tarafından Avukatı Buket Nurşah Tekışık hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenilmiştir. 30 yaşındaki Avukat Buket Nurşah Tekışık söz konusu olayla ilgili şu açıklamada bulunmuştur;

“Benim çektirdiğim fotoğraf bir hatıra fotoğrafı gibi. Onu da bir avukat arkadaşım çekti. O sırada savcı odasında değildi biz oda boşken bu fotoğrafı çektirdik. O fotoğrafın altında paylaştığım söz de bir kitap sözü.

Bir avukatın savcının odasına giremez diye bir kanun varsa siz söyleyin. Savcının odasına istediğim gibi girer istediğim gibi çıkarım. Benim çektirdiğim fotoğraf bir hatıra fotoğrafı gibi. Orada paylaşılan fotoğrafta oda dolu mu boş mu kime ait bunlar hiç sorgulanmadan izinsiz şekilde kullanıldı. Başka yerlere çekilmek algı yaratılmak isteniyor.

İsteyen benim hesaplarımı bakiyelerimi inceleyebilir. Borçtan başka bir şey bulamazlar. Bu gibi şeyler benim hevesimi isteğimi kırıyor. Herkes gibi sosyal medyayı kullanıyorum ama çok farklı algı yaratıldı.

Bu fotoğrafı çektirirken de paylaşırken de böyle bir düşüncem olmadı. Benim şiddet gördüğümü haberleri hiç yapılmadı ama benim iki tane fotoğrafım adliyede paylaştığım fotoğrafım gündem oluyorsa ben buna çok üzülürüm. Kolum kırıldı. Ofisim iki kere basıldığı için kendi ofisime bile gitmekte zorlanıyorum.

Benim evimde her yer kamera var can güvenliğim açısından. Gündemde oldukça karşı taraf daha çok tahrik olacak ve üzerime gelecek.  Hesaplarımı da kapattım gerçekten çok kötü şeyler yaşadım yeni yeni toparlanıyorum. Biraz da karşı tarafın gözünü korkutmak maksatlı benim devam eden davalarım var bu çocukla. Kolum kırıldı, bıçaklandım, çocuk firarda zaten.”

Av. Buket Nurşah Tekışık Instagram ve Twitter Adresi

Av. Buket Nurşah Tekışık, olay sonrası Instagram ve Twitter adresini kapatmıştır.

Bu biyografide Av. Buket Nurşah Tekışık hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

20 Beğen