Ali Rıza Öztürk ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali Rıza Öztürk ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali Rıza Öztürk ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali Rıza Öztürk kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir, hangi partiden, hangi ilin milletvekili, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Ali Rıza Öztürk hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 20 Kasım 1956 Doğum Yeri: Aydın
Eğitim: İstanbul Üniversitesi Burç: Akrep
Meslek: Siyasetçi, Avukat Twitter
Ali Rıza Öztürk Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Ali Rıza Öztürk’ün hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapar, hangi partiden, hangi ilin milletvekili, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Ali Rıza Öztürk

Ali Rıza Öztürk Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Siyasetçi ve avukat Ali Rıza Öztürk, 20 Kasım 1956 tarihinde Aydın’ın Çile ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Ali Rıza Öztürk’ün aslen Aydınlı olduğu bilinmektedir.

Ali Rıza Öztürk Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, nerede ve ne zaman doğduğu kadar kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1956 yılının 20 Kasım günü Aydın’ın Çile ilçesinde dünyaya gelen Ali Rıza Öztürk 66 yaşındadır.

Ali Rıza Öztürk Eğitimi

Ali Rıza Öztürk hakkında araştırılan konular elbette bu kadarla sınırlı kalmamış ve eğitimiyle ilgili olarak ne mezunu, hangi okul mezunu ya da hangi üniversite mezunu olduğu da araştırılmıştır. 66 yaşındaki Ali Rıza Öztürk İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Ali Rıza Öztürk Ne İş Yapar, Hangi Partili ve Hangi Görevlerde Bulundu?

Çeşitli özel maden şirketlerinde maden mühendisliği görevinde bulunan Ali Rıza Öztürk, bir süre ÇUKOBİRLİK bünyesinde Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Ali Rıza Öztürk, bir dönem Mersin İl Genel Meclisi Üyeliği ve Silifke Köylere Hizmet Götürme Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.

Aynı zamanda serbest avukatlık da yapan Ali Rıza Öztürk, TBMM Cumhuriyet Halk Partisi’nden 23. ve 24. dönem Mersin milletvekili seçilmiştir. Ali Rıza Öztürk ayrıca bir dönem de Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu üyeliğini üstlenmiştir.

Ali Rıza Öztürk Evli Mi, Eşi Kim ve Çocuğu Var Mı?

Ali Rıza Öztürk’ün hangi partili olduğunun, hangi ilden milletvekili seçildiğinin, kaç yaşında olduğunun, aslen nereli olduğunun ve ne iş yaptığının yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bununla birlikte arama motorlarında evli mi, eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır. 66 yaşındaki Ali Rıza Öztürk, evli olup iki çocuğu vardır. Evli ve iki çocuk babası olan Ali Rıza Öztürk’ün eşinin kim olduğuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu biyografide Ali Rıza Öztürk hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

17 Beğen