Zeki Demirkubuz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Zeki Demirkubuz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Zeki Demirkubuz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Zeki Demirkubuz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapar, filmleri sırayla, evli mi, eşi ya da sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Zeki Demirkubuz hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 25 Temmuz 1964 Doğum Yeri: Isparta
Eğitim: – Burç: Aslan
Meslek: Yönetmen, Senarist, Yapımcı Twitter
Zeki Demirkubuz Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Zeki Demirkubuz’un hayatı hakkında aratılan kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne iş yapar, evli mi, evlendi mi, ne zaman evlendi, boşandı mı, eski eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Zeki Demirkubuz

Zeki Demirkubuz Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

Yönetmen, senarist ve yapımcı kimlikleriyle tanınan Zeki Demirkubuz 25 Temmuz 1964 tarihinde Isparta’da doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Zeki Demirkubuz’un aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Zeki Demirkubuz Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu ve kaç doğumlu olduğu araştırılan Zeki Demirkubuz’un kaç yaşında olduğu da araştırılan konular arasında yer almıştır. 1964 yılının 25 Temmuz günü Isparta’da dünyaya gelen Zeki Demirkubuz 59 yaşındadır.

Zeki Demirkubuz Ne Mezunu?

Zeki Demirkubuz hakkında araştırılan konulardan bir tanesi de eğitimiyle ilgili olup ne mezunu ya ada hangi üniversite mezunu olduğudur. İlköğrenimini Isparta’da tamamlayan 59 yaşındaki Zeki Demirkubuz Isparta Gönen Fen Lisesi Gönen Öğretmen Okulu’ndan mezun olmuştur.

Zeki Demirkubuz Ne İş Yapar ve Hangi Filmlerde Yönetmenlik Yaptı?

Lise eğitimini yarıda bırakıp fabrika ve atölyelerde iş hayatına atılan Zeki Demirkubuz, 1980 darbesinden sonra tutuklanmış ve üç yıl hapis yatmıştır. Demirkubuz tahliye olduktan sonra çeşitli illerde işportacılık yaparak hayatını idame ettirmiştir.

1986 yılında yönetmen Zeki Ökten’in asistanlığını yaparak sinema hayatına adım atan Demirkubuz, C Blok adını verdiği ilk filmini 1994 yılında gösterime sunmuştur. Zeki Demirkubuz, ikinci filmi Masumiyet’i 1997 yılında, üçüncü filmi Üçüncü Sayfa’yı 1999 yılında ve dördüncü filmi olan İtiraf’ı 2001 yılında izleyiciyle buluşturmuştur.

Demirkubuz, ilerleyen yıllar içerisinde Yazgı, Bekleme Odası, Kader, Kıskanmak, Yeraltı, Bulantı, Kor ve Hayat isimli filmlerin yönetmenliğini üstlenmiştir. Zeki Demizkubuz ayrıca Kemal Sunal’ın Yoksul filminin yanı sıra İşler Güçler dizisinin final bölümünde oynamıştır.

Zeki Demirkubuz Evli Mi, Boşandı Mı, Eski Eşi Kim ve Çocuğu Var Mı?

Altın Portakal ödüllü yönetmen Zeki Demirkubuz’un kaç doğumlu olduğu, kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu, ne mezunu olduğu, ne iş yaptığı ve hangi filmlerin yönetmenliğini yaptığının yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, evlendi mi, kiminle evli, boşandı mı, eski eşi kim, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

2002 yılında spiker ve oyuncu Nurhayat Kavrak ile evlenen 59 yaşındaki Zeki Demirkubuz, 2018 yılında eşi Nurhayat Kavrak’tan boşanmıştır. Zeki Demirkubuz ve eski eşi Nurhayat Kavrak’ın Yazgı Demirkubuz adında bir çocukları vardır.

Zeki Demirkubuz Filmleri

 • C Blok – 1994
 • Masumiyet – 1997
 • Üçüncü Sayfa – 1999
 • İtiraf – 2001
 • Yazgı – 2001
 • Bekleme Odası – 2003
 • Kader – 2006
 • Kıskanmak – 2009
 • Yeraltı – 2012
 • Bulantı – 2015
 • Kor – 2016
 • Hayat – 2023

Zeki Demirkubuz Instagram Adresi

Zeki Demirkubuz’un Instagram adresine cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu biyografide Zeki Demirkubuz hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

5 Beğen