Şebnem Bursalı ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Şebnem Bursalı ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Şebnem Bursalı ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Şebnem Bursalı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapar, hangi partili, hangi ilin milletvekili, evli mi, eşi ya da sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Şebnem Bursalı hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 13 Haziran 1972 Doğum Yeri: Aydın
Eğitim: Ankara Üniversitesi Burç: İkizler
Meslek: Siyasetçi, Gazeteci Twitter
Şebnem Bursalı Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Şebnem Bursalı’nın hayatı hakkında aratılan kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne iş yapar, hangi partili, hangi ilin milletvekili, evli mi, evlendi mi, ne zaman evlendi, boşandı mı, eski eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Şebnem Bursalı

Şebnem Bursalı Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

Siyasetçi ve gazeteci Şebnem Bursalı 13 Haziran 1972 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça araştırılan Şebnem Bursalı’nın aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Şebnem Bursalı Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu ve kaç doğumlu olduğu araştırılan Şebnem Bursalı’nın kaç yaşında olduğu da araştırılan konular arasında yer almıştır. 1972 yılının 13 Haziran günü Aydın’da dünyaya gelen Şebnem Bursalı 51 yaşındadır.

Şebnem Bursalı Ne Mezunu?

Şebnem Bursalı hakkında araştırılan konulardan bir tanesi de eğitimiyle ilgili olup ne mezunu ya ada hangi üniversite mezunu olduğudur. 51 yaşındaki Şebnem Bursalı Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Şebnem Bursalı Ne İş Yapar, Hangi Partiden ve Hangi İlin Milletvekili?

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Şebnem Bursalı, bir yıl boyunca TRT kanalında çalışmıştır. İlerleyen yıllar içerisinde Sabah Grubu’na geçiş yapan Bursalı, burada çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Şebnem Bursalı 14 yıl boyunca Sabah Grubu’nda çalıştıktan sonra Takvim Gazetesi’nin Ankara temsilciği görevine atanmıştır. Daha sonra 10 yıl YeniAsır Gazetesi bünyesinde çalışmaya başlayan Bursalı, burada yazılar kaleme almasının yanı sıra Ankara temsilciği görevini yürütmüştür.

Ayrıca siyasetçi kimliğiyle de tanınan Şebnem Bursalı 2023 Haziran seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 28. dönem İzmir Milletvekili seçilmiştir. Bursalı aynı zamanda Dijital Mecralar Komisyon Üyesi, BMM Dijital Mecralar Komisyon Üyesi ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Şebnem Bursalı

Şebnem Bursalı Evli Mi, Eşi Kim ve Çocuğu Var?

İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın kaç doğumlu olduğu, kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu, hangi üniversite mezunu olduğu, ne iş yaptığı, hangi partili, hangi ilden milletvekili seçildiğinin ve hangi ilin milletvekili olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, evlendi mi, kiminle evli, boşandı mı, eski eşi kim, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır. 51 yaşındaki Şebnem Bursalı’nın evli olup olmadığıyla ve evliyse kiminle evli olduğuyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Şebnem Bursalı Instagram Adresi

Şebnem Bursalı’nın Instagram adresine cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu biyografide Şebnem Bursalı hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

15 Beğen