Nurettin Yıldırım ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Nurettin Yıldırım ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Nurettin Yıldırım ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Nurettin Yıldırım kimdir, kaç yaşında, kaç doğumlu, aslen nereli, ne iş yapar ya da mesleği nedir gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Nurettin Yıldırım hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 8 Temmuz 1980 Doğum Yeri: Bursa
Eğitim: – Burç: Yengeç
Meslek: Fotoğrafçı Instagram
Nurettin Yıldırım Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Nurettin Yıldırım’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne iş yapar ya da mesleği nedir gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Nurettin Yıldırım

Nurettin Yıldırım Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

Fotoğrafçı Nurettin Yıldırım 8 Temmuz 1980 tarihinde Bursa’nın Gemlik ilçesinde doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Nurettin Yıldırım aslen Bursalıdır.

Nurettin Yıldırım Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu ve kaç doğumlu olduğu araştırılan Nurettin Yıldırım’ın kaç yaşında olduğu da araştırılan konular arasında yer almıştır. 1980 yılının 8 Temmuz günü Bursa’da dünyaya gele Nurettin Yıldırım 43 yaşındadır.

Nurettin Yıldırım Ne İş Yapar?

İlk, orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlayan Nurettin Yıldırım vatani görevini 2000 yılında tamamlamıştır. 2002 ile 2007 yılları arasında web tasarım sektöründe çalıştığı sıralarda fotoğrafçılık mesleği ile tanışan Nurettin Yıldırım, 2007 yılında fotoğrafçılığa olan ilgisinin artmasıyla birlikte bu alanda eğitimler almaya başlamıştır.

Birkaç yıl içerisinde fotoğrafçılık alanında kendini geliştiren Yıldırım 2009 yılında İstanbul Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilen İstanbul Şehir temalı fotoğraf yarışmasında ikinci seçilmiştir. Ayrıca Nurettin Yıldırım 2010 ile 2015 yılları arasında Bursa’da fotoğrafçılıkla ilgili eğitimler ve söyleşiler vermiştir.

2017 yılında özel sektördeki işinden ayrılıp fotoğrafçılık mesleğini tamamen yapmaya başlayan 43 yaşındaki Yıldırım ilk stüdyosunu Bursa’nın Gemlik ilçesinde açmıştır. Aynı zamanda Nurettin Yıldırım’ın fotoğrafları 500px – 35photo ve Flickr gibi fotoğraf sitelerinde sergilenmektedir.

Ayrıca oyunculardan Sedat Kalkavan, Münibe Millet, Arzu Yanardağ ve mankenlerden İrem İçel ile Ece Gürsel gibi ünlü isimlerle de fotoğraf çekimi gerçekleştirmiştir. Nurettin Yıldırım’ın fotoğrafçılık alanında ilk tercih edilen isimlerden birisi olmasının sebeplerinden birkaç tanesi çevresindeki detayları fark edebilen ve özel anları yakalayabilen bir gözlemci olmasıdır.

Nurettin Yıldırım Web Sitesi ve Sosyal Medya Adresleri

Nurettin Yıldırım’ın Instagram, Facebook, Bêhance ve web sitesi adresine cümle içerisindeki ilgili alandan ulaşabilirsiniz.

Bu biyografide Nurettin Yıldırım hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

9 Beğen