Melih Altınok ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Melih Altınok ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Melih Altınok ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Melih Altınok kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir, hangi kanalda program yapıyor, hangi gazetede yazıyor, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi kim gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Melih Altınok hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 16 Temmuz 1979 Doğum Yeri: Eskişehir
Eğitim: Ankara Üniversitesi Burç: Yengeç
Meslek: Gazeteci, Sunucu Twitter
Melih Altınok Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Melih Altınok’un hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapar, hangi kanalda, hangi kanallarda çalıştı, hangi gazetede yazıyor, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Melih Altınok

Melih Altınok Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Sunucu ve gazeteci kimlikleriyle tanınan Melih Altınok, 16 Temmuz 1979 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Melih Altınok’un aslen Eskişehirli olduğu bilinmektedir.

Melih Altınok Kaç Yaşında?

Melih Altınok’un aslen nereli olduğu ve kaç doğumlu olduğu kadar kaç yaşında olduğu da araştırılan konular arasında yer almıştır. 1979 yılının Temmuz ayında Eskişehir’de dünyaya gelen Melih Altınok 43 yaşındadır.

Melih Altınok Hangi Üniversite Mezunu?

Elbette sunucu Melih Altınok hakkında araştırılan konular bu kadarla sınırlı kalmamış ve eğitimiyle ilgili ne mezunu, hangi okul mezunu ya da hangi üniversite mezunu olduğu da oldukça fazla araştırılmıştır. 43 yaşındaki Melih Altınok Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

Melih Altınok Ne İş Yapar ve Hangi Kanalda Program Yapıyor?

Üniversiteden mezun olduktan sonra bir süre özel sektörde çalışan Melih Altınok, köşe yazarlığına Gündem Gazetesi bünyesinde başlamıştır. Aynı dönemlerde Birikim Dergisi ve Radikal Gazetesi’nde makaleleri yayımlanan Altınok, 2007 ile 2009 yılları arasında Birgün Gazetesi’nde 2009 ile 2013 yılları arasında Taraf Gazetesi bünyesinde çalışmıştır.

Melih Altınok, 2013 yılında Türkiye Gazetesi kadrosuna katılmış buradaki görevini 2015 yılına kadar sürdürmüştür. 2015 yılından itibaren Sabah Gazetesi’nde köşe yazıları yazmaya başlayan Altınok, ayrıca Daily Sabah Gazetesi’nde de yazılar yazmaktadır. Altınok, gazeteciliğin yanı sıra TGRT, Kanal A ve TV8 gibi televizyon kanallarında çeşitli programlar hazırlamıştır.

Bu kanalların haricinde 24 TV ve Show TV kanallarında da boy gösteren Melih Altınok, ilerleyen yıllar içerisinde ATV kanalına transfer olmuştur. Altınok, halen ATV kanalında Son Durak isimli programın sunuculuğunu yürütmektedir.

Melih Altınok Evli Mi, Eşi Kim ve Çocuğu Var Mı?

Son Durak programının sunucusu Melih Altınok’un aslen nereli olduğunun, nerede doğduğunun, kaç yaşında olduğunun, ne mezunu olduğunun, ne iş yaptığının ve hangi kanalda olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bununla birlikte arama motorlarında evli mi, eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi kim gibi soruların cevapları araştırılmıştır. 43 yaşındaki Melih Altınok’un evli olup olmadığıyla, evliyle eşinin kim olduğuyla ve çocuğunun olup olmadığıyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Melih Altınok Instagram Adresi

Melih Altınok’un Instagram adresine cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu biyografide Melih Altınok hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

13 Beğen