Gökhan Göz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Gökhan Göz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Gökhan Göz ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Gökhan Göz  kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapar, evli mi, boşandı mı, eski eşi kim, sevgilisi var mı, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Gökhan Göz  hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1989 Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: – Burç: 
Meslek: İş İnsanı Instagram
Gökhan Göz Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Gökhan Göz’ün hayatı hakkında aratılan kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne iş yapar, evli mi, evlendi mi, ne zaman evlendi, boşandı mı, eski eşi kim, ilk eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı, sevgilisi kim gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Gökhan Göz

Gökhan Göz Kimdir, Aslen Nereli ve Kaç Doğumlu?

Geçtiğimiz yıllarda tartışma yaşadığı sunucu Bircan Bali ile günümüzde yaşamaya başladığı aşkla gündem olan Gökhan Göz merak edilen isimler arasında yer almıştır.

Yatırımcı, girişimci ve iş insanı Gökhan Göz, 1989 yılında İstanbul Üsküdar’da dünyaya gözlerini açtı. Kökeni Samsun Bafra’ya dayanmaktadır.

Gökhan Göz Kaç Yaşında?

Aslen Samsunlu olan Gökhan Göz hakkında araştırılan konulardan bir tanesi de kaç yaşında olduğudur. 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Göz 35 yaşındadır.

Gökhan Göz Ne İş Yapar?

Ticaret hayatına genç yaşta atılan Göz, otomotiv ve gıda sektörlerinin yanı sıra inşaat ve hizmet sektörlerinde de başarılı girişimlere imza atmıştır. Özellikle “GG Rent A Car” şirketi ile ticari girişimlerine başlayan Gökhan Göz, 2009 yılında kurduğu bu firma ile kısa sürede 400 araçlık bir filo şirketine dönüştürmüştür.

Girişimcilik serüvenine hız kesmeden devam eden Göz, 2012 yılında “Gökas Filo” şirketini kurarak markalaşma yolunda önemli adımlar atmıştır. Bu kararlılıkla küresel pazarda şirketini temsil eden bir yapıya kavuşturmuştur. Gökas Filo, özellikle operasyonel araç kiralama sektöründe öncü konuma gelmiş ve binlerce aracı bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda, dinç markalara sahip şirketlerin yüzlerce araçlık filolarını başarıyla yönetmektedir.

35 yaşındaki Gökhan Göz’ün liderliğindeki Gökas Filo, sektördeki başarılarıyla dikkat çekmiş ve sektöre yön veren bir kuruluş olmuştur. Şirket, Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) üyesi olarak, kiralama sektöründeki standartları belirleyen önemli bir çatı STK haline gelmiştir.

Gökhan Göz Evli Mi, Boşandı Mı, Eski Eşi Kim ve Kaç Çocuğu Var?

Girişimcilik ruhu, kararlılık ve sektördeki başarılarıyla tanınan 35 yaşındaki Gökhan Göz, sadece iş dünyasındaki başarılarıyla değil, özel yaşamındaki olaylarla da gündeme gelmiştir.

Aslen Samsunlu olan Gökhan Göz, bir dönem Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur ile yaşadığı beraberlikle gündem olmuştu. İlerleyen yıllar içerisinde modacı Gülşah Saraçoğlu ile yaşadığı olaylı ayrılıkla da medyanın dikkatini çekmiştir.

Aynı zamanda çeşitli haber kaynaklarında türkücü Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş (Mardini) Yelliler ile de yasak aşk yaşadığı ifadeleri yer almış, Berdan Mardini’nin evliliğinin bu yüzden bittiği haberlere konu olmuştur.

Geçtiğimiz yıl oyuncu Sera Tokdemir Instagram adresinden Gökhan Göz ile olan fotoğrafını “Göklerden gelen bir karar tövbeni ve sözünü bozar. Bozdu” notuyla paylaşmıştı.

Gökhan Göz’ün geçtiğimiz yıllarda tartışma yaşadığı sunucu Bircan Bali ile günümüzde aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştür.

Gökhan Göz bir evlilik yapmıştır. Göz’ün ilk evliliğini yaptığı eşi Aslı Hanım’dan Azra Nur ile Gökalp adında iki çocuğu vardır.

Bu biyografide Gökhan Göz hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

14 Beğen