Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç cm, burcu nedir, nasıl ünlü oldu, evli mi, boşandı mı, eski eşi kim, sevgilisi var mı, çocuğu var mı, oğlunun adı ne gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 23 Ekim 1989 Doğum Yeri: Antalya
Eğitim: – Burç: Akrep
Meslek: YouTuber Instagram
Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Ezgizem’in (Ezgi Gizem Özkara) hayatı hakkında aratılan kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, gerçek adı ne, boyu kaç cm, burcu nedir, hangi filmlerde oynadı, nasıl ünlü oldu, oynadığı filmler, evli mi, evlendi mi, ne zaman evlendi, boşandı mı, eski eşi kim, çocuğu var mı, oğlunun adı ne, sevgilisi var mı ya da sevgilisi kimdir gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara)

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Kimdir ve Kaç Doğumlu?

TikTok, Youtube, Instagram ve Musically gibi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı videolarla tanınan Ezgizem’in hayatı araştırılmaya başlanmıştır. Sosyal medya fenomeni Ezgizem 23 Ekim 1989 tarihinde Antalya’da doğmuştur.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Gerçek Adı Ne?

Ezgizem hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de gerçek adı nedir konusu olmuştur. Ezgizem kullanıcı adıyla tanınan sosyal medya fenomeninin gerçek adı Ezgi Gizem Özkara’dır.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara)

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Aslen Nereli?

Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Ezgizem’in ya da gerçek adıyla Ezgi Gizem Özkara’nın aslen Kayseri’nin Develi semtinden olduğu bilinmektedir.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Kaç Yaşında?

Ezgizem’in doğum tarihi, gerçek adı ve aslen nereli olduğu kadar kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1989 yılının 23 Ekim günü doğan Ezgizem 34 yaşındadır.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Boyu Kaç Cm ve Burcu Ne?

Elbette Ezgizem ya da gerçek adıyla Ezgi Gizem Özkara hakkında araştırılan konular bu kadarla sınırlı kalmamış ve arama motorlarında boyu kaç cm, burcu ne gibi konular da oldukça fazla aratılmıştır. 34 yaşındaki Ezgizem’in boyu 1,65 cm olup burcu ise doğum gününün 23 Ekim olması sebebiyle Akrep burcudur.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara)

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Ne İş Yapar ve Nasıl Ünlü Oldu?

Video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya platformu olan TikTok, son yıllarda hemen hemen herkesin kullandığı bir sosyal medya uygulaması haline gelmiştir.

Bu uygulamada video hazırlayanlar ise TikToker olarak tanınmaktadır. Ezgizem bu TikToker’lerden biri olup hazırladığı birbirinden ilginç videolarla tanınmaya başlamıştır. Hazırladığı birbirinden farklı içeriklerle ilerleyen yıllar içerisinde milyonlarca takipçi sayısına ulaşan Ezgizem, son zamanların en çok izlenen TikToker’leri arasında yer almıştır.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara)

TikTok platformunun yanı sıra YouTube ve Instagram’ı da aktif kullanan Ezgizem ya da gerçek adıyla Ezgi Gizem Özkara, Prim Yok, Özenti Tayfa, Olay Var, Salla isimli parçalarıyla şarkıcılık kariyerine adım atmıştır. Ezgizem aynı zamanda Olmadı Kaçarız adlı sinema filminde oynamıştır. Ezgizem ayrıca Ezgizem Beauty adında bir de güzellik merkezi sahibidir.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) Evli Mi, Boşandı Mı, Eski Eşi Kim ve Çocuğu Var Mı?

Ezgizem’in ya da gerçek adıyla Ezgi Gizem Özkara’nın doğum tarihinin ya da kaç doğumlu olduğunun, kaç yaşında olduğunun, boyunun kaç cm olduğunun, ne burcu olduğunun, gerçek adının ne olduğunun, aslen nereli olduğunun, ne iş yaptığının ve nasıl ünlü olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, evlendi mi, kiminle evli, boşandı mı, eski eşi kim, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) ve eski eşi Yalçın Akdoğan

2014 yılında Yalçın Akdoğan ile evlenen 34 yaşındaki Ezgizem 2023 yılında eşi Yalçın Akdoğan’dan boşanmıştır. 34 yaşındaki Ezgi Gizem Özkara ve eski eşi Yalçın Akdoğan’ın bir çocukları olmuştur.

Ezgizem’in oğlunun adı Rain Ata Mert’tir. Ezgizem’in eski eşi Yalçın Akdoğan’da kendisi gibi sosyal medya fenomeni olup Yakari kullanıcı adıyla tanınmaktadır.

Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) YouTube Kanalı ve TikTok Adresi

Ezgizem ya da gerçek adıyla Ezgi Gizem Özkara’nın YouTube kanalı ve TikTok adresine cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu biyografide Ezgizem (Ezgi Gizem Özkara) hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

12 Beğen