Emre Yücelen ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Emre Yücelen ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Emre Yücelen ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Emre Yücelen kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi, sevgilisi var mı soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Emre Yücelen hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 26 Temmuz 1976 Doğum Yeri: Sakarya
Eğitim: İstanbul Teknik Üniversitesi Burç: Aslan
Meslek: Şarkıcı, Müzisyen, Ses Eğitmeni, Aranjör Instagram
Emre Yücelen Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Sen Türkülerini Söyle adlı müzik yarışmasının jüri üyelerinden Emre Yücelen’in hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapıyor, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Emre Yücelen

Emre Yücelen Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Sen Türkülerini Söyle adlı müzik yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Emre Yücelen’in hayatı araştırılmaya başlanmıştır. Şarkıcı, müzisyen, ses eğitmeni ve aranjör Emre Yücelen, 26 Temmuz 1976 tarihinde Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Emre Yücelen’in aslen Sakaryalı olduğu bilinmektedir.

Emre Yücelen Kaç Yaşında?

Sen Türkülerini Söyle isimli müzik yarışmasının jüri üyesi Emre Yücelen’in aslen nereli olduğu ve ne zaman doğduğu kadar kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1976 yılının 26 Temmuz günü Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde dünyaya gelen Emre Yücelen 47 yaşındadır.

Emre Yücelen Hangi Üniversite Mezunu?

Emre Yücelen hakkında araştırılan konulardan bir tanesi de eğitimiyle ilgili olup ne mezunu, hangi okul ya da hangi üniversite mezunu olduğudur.

47 yaşındaki Emre Yücelen, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Opera-Şan Bölümü’nü kazanmış, aynı dönemlerde Kocaeli Üniversitesi bünyesinde 2 yıl Jeoloji Mühendisliği alanında eğitim görmüştür. Yücelen, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nden mezun olmuştur.

Emre Yücelen

Emre Yücelen Ne İş Yapar?

Ortaokul yıllarında babasının hediye ettiği klasik gitarla birlikte müzik yaşamına adım atan Emre Yücelen, lise yıllarında ilk müzik grubu olan “ETWOX”u kurmuştur. Üniversite yıllarında birkaç yıl çeşitli etkinliklerde Solo ve Rock gruplarıyla birlikte sahne alan Yücelen, “Kelebek” isimli ilk solo albümünü 2010 yılında müzikseverlerin beğenisine sunmuştur.

Müzik camiasının başarılı isimlerinden biri olan Emre Yücelen, 2013 yılında Yücelen Müzik adını verdiği müzik yapım şirketinin kuruculuğunu üstlenmiştir.

Gitarın yanı sıra piyano, bağlama, ud ve ney gibi enstrümanlar çalan Yücelen, aynı zamanda YouTube kanalında çeşitli şarkıların ses analizleri, stüdyo sohbetleri ve bunun gibi daha birçok müzik temalı video içerikleri hazırlamaktadır.

Emre Yücelen

Emre Yücelen Evli Mi, Eşi Kim, Çocuğu Var Mı?

Sen Türkülerini Söyle adlı müzik yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Emre Yücelen’in kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu ve ne iş yaptığı kadar özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bununla birlikte arama motorlarında evli mi, eşi kim, bekar mı, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı ya da sevgilisi kim gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden 47 yaşındaki Emre Yücelen’in evli olup olmadığıyla ilgili, evliyse eşi kim ve kaç çocuğunun olduğuyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Emre Yücelen Twitter Adresi ve YouTube Kanalı

Emre Yücelen’in Twitter adresine ve YouTube kanalına cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu biyografide Emre Yücelen hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

22 Beğen