Çağman Çatay Kimdir?

Çağman Çatay Kimdir?

Çağman Çatay Kimdir?

22 Şubat 2021 Pazartesi günü ekranlara gelen 2021 survivor son kısımda ünlüler takımına katılan Çağman Çatay tanıtıldı.

SURVİVOR ÇAĞMAN ÇATAY KİMDİR?

Tam ismi Tuğrul Çağman Çatay olan yarışmacı, 16.05.1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman Çatay, aslen İstanbullu olup 2017’de Haliç üniversitesi BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu)’ndan mezun oldu.

Sporu çok seven Çağman Çatay’ın ilgilendiği ve yaptığı en önemli spor dalları şu formda; yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, özgür dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin.

Spor eğitmenliği yapan Çağman Çatay, küçükken basketbol alanında okullar ortası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2.liği, en iyi 6.adam üzere mükafatlar kazanmış ve breakdans alanında 3. şampiyonluğum olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten Yetenek Sizsiniz yarışında yarı finale kadar çıkmayı başarmış. Son olarak 2015, 2016, 2018 yıllarında Redbull Bcone top 16 dereceleri mevcut.

Bekar olan Çağman Çatay, 1.71 metre boyunda ve 67.5 kiloya sahip. Şu an 22.9 bin takipçiye sahip Instagram hesabı kullanıcı ismi ise @cagmancatay.

Survivor 2021 Ünlüler takımına yedeklerden katılan Çağman Çatay kendini şu formda tanımlıyor; Çok enerjiğimdir, azcık çılgınım, positive vibes… En önemli özelliklerimden biri de birçok alanda korkusuz olmak (hamam böcekleri, kırkayak, çıyan ve deniz anası hariç)

Acunmedya tertiplerine hayranım olduğunu söyleyen Çağman Çatay, yarışmalar ve etkinlikler ortasında kendini en çok gösterebileceği ve en güç müsabakanın Survivor olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Yedeklerden hiç kazanan olmadığını ve hayalininin ve hedefinin imkansızı ve yapılmamışı başarmak olduğunu söylüyor.

Çağman Çatay Kimdir?

SURVIVOR ÇAĞMAN KİMDİR?

Tuğrul Çağman Çatay olan, 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman Çatay, aslen İstanbullu olup 2017’de Haliç üniversitesi BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu)’ndan mezun oldu.

Sporu çok seven Çağman Çatay’ın ilgilendiği ve yaptığı en önemli spor dalları şu formda; yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, hür dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin.

Spor eğitmenliği yapan Çağman Çatay, küçükken basketbol alanında okullar ortası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2.liği, en iyi 6.adam üzere mükafatlar kazanmış ve breakdans alanında 3. şampiyonluğum olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten Yetenek Sizsiniz müsabakasında yarı finale kadar çıkmayı başarmış. Son olarak 2015, 2016, 2018 yıllarında Redbull Bcone top 16 dereceleri mevcut.

Bekar olan Çağman Çatay, 1.71 metre boyunda ve 67.5 kiloya sahip. Şu an 22.9 bin takipçiye sahip Instagram hesabı kullanıcı ismi ise “@cagmancatay”.

36 Beğen