Burcu Cavrar ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Burcu Cavrar ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Burcu Cavrar ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Burcu Cavrar kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, boyu kaç cm, burcu nedir, ne mezunu, evli mi, eski eşi kimdir, neden boşandı, sevgilisi var mı, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi kim gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Burcu Cavrar hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 28 Mart 1989 Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: Haliç Üniversitesi Burç: Koç
Meslek: Oyuncu Instagram
Burcu Cavrar Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Burcu Cavrar’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu kaç, burcu nedir, oynadığı diziler, oynadığı filmler, hangi üniversite mezunu, ne mezunu, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı, evli mi, eski eşi kimdir, neden boşandı, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Burcu Cavrar

Burcu Cavrar Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Gerek oyunculuğuyla gerekse güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Burcu Cavrar, son zamanların en merak edilen isimleri arasında yer almıştır. Sinema ve dizi oyuncusu Burcu Cavrar, 28 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Burcu Cavrar’ın aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Burcu Cavrar Boyu Kaç Cm ve Burcu Ne?

Arama motorlarında Burcu Cavrar hakkında araştırılan konulardan birkaç tanesi de boyu kaç ve burcu nedir konularıdır. Burcu Cavrar’ın boyu 1,73 cm olup burcu ise, doğum gününün 28 Mart günü olması sebebiyle Koç burcudur.

Burcu Cavrar Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, kaç doğumlu olduğu, boyunun kaç cm olduğu ve hangi burç olduğu merak edilen Burcu Cavrar’ın kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1989 yılının 28 Mart günü İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Cavrar 34 yaşındadır.

Burcu Cavrar Hangi Üniversite Mezunu?

Güzel oyuncu Burcu Cavrar hakkında araştırılan konular elbette bu kadarla sınırlı kalmamış ve eğitimiyle ilgili ne mezunu, hangi okul ya da hangi üniversite mezunu olduğu da oldukça fazla araştırılmıştır. 34 yaşındaki Burcu Cavrar Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Burcu Cavrar

Burcu Cavrar Oynadığı Diziler ve Oynadığı Filmler

Ömer dizisinin Vicdan’ı oyuncu Burcu Cavrar, 8 ay Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Cavrar, oyunculuk kariyerine 2010 yılında Kapalı Çarşı dizisiyle adım atmıştır. Aynı yıl içerisinde Güz Gülleri dizisinde oynayan Burcu Cavrar, takip eden yıl Geriye Kalan adlı sinema filminde oynamıştır.

Burcu Cavrar, daha sonra Bir Kadın Tanıdım dizisinde Hülya, İnsan Aldandı dizisinde Beren, Aşkın Bedeli dizisinde Özge ve Mandıra Filozofu İstanbul sinema filminde hemşire karakterine hayat vermiştir. Bir döneme damgasını vuran diziler arasında yer alan Poyraz Karayel dizisinde de oynamış olan Burcu Cavrar, akabinde 91.1 adlı sinema filminde Nil rolünü canlandırmıştır.

Burcu Cavrar, 2017 ile 2018 yılları arasında Siyah Beyaz Aşk dizisinde Hizmetli Hülya karakterine hayat verirken, 2019 yılında oynadığı Ramo dizisinde Cavidan karakterini canlandırmıştır.

Asıl çıkışını Mahkum dizisinde canlandırdığı Ceyda karakteriyle yakalayan Cavrar, dizi ve sinema filmlerinin aranan isimleri arasında yer almıştır. Burcu Cavrar, günümüzde Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Melike Güner gibi oyuncuların oynadığı Ömer dizisinde oynamakta olup bu dizide Vicdan karakterine hayat vermektedir.

Burcu Cavrar

Burcu Cavrar Evli Mi, Bekar Mı ya da Sevgilisi Var Mı?

Burcu Cavrar’ın hangi dizilerde oynadığının, hangi filmlerde oynadığının, kaç yaşında olduğunun, boyunun kaç cm olduğunun ve burcunun ne olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur.

Bunun yanı sıra arama motorlarında evli mi, bekar mı, eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı ya da sevgilisi kim gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

34 yaşındaki güzel oyuncu Burcu Cavrar’ın bekar olduğu bilinmektedir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Cavrar’ın sevgilisi var mı yok mu, varsa sevgilisinin kim olduğuyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Burcu Cavrar Hangi Dizilerde ve Hangi Filmlerde Oynadı?

 • Kapalı Çarşı – 2010 TV Dizisi
 • Güz Gülleri (Gizem) – 2010 TV Dizisi
 • Geriye Kalan (Yeşim) – 2011 Sinema Filmi
 • Bir Kadın Tanıdım (Hülya) – 2011 TV Dizisi
 • İnsan Aldandı (Beren) – 2011 TV Dizisi
 • Gönül İşleri – 2014 TV Dizisi
 • Aşkın Bedeli (Özge) – 2014-2015 TV Dizisi
 • Mandıra Filozofu İstanbul (Hemşire) – 2015 Sinema Filmi
 • Poyraz Karayel – 2015 TV Dizisi
 • 91.1 (Nil) – 2016 Sinema Filmi
 • Siyah Beyaz Aşk (Hizmetli Hülya) – 2017-2018 TV Dizisi
 • Ramo (Cavidan) – 2019 TV Dizisi
 • Ex Askım (Şule) – 2021 TV Dizisi
 • Aşıklar Bayramı (Dilek) – 2022 Sinema Filmi
 • Mahkum (Ceyda) – 2021-2022 TV Dizisi
 • Ömer (Vicdan) – 2023 TV Dizisi

Bu biyografide Burcu Cavrar hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

14 Beğen