Atilla Bingöl ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Atilla Bingöl ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Atilla Bingöl ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Atilla Bingöl kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapar, hangi şirketlerin sahibi, evli mi, eşi kimdir, boşandı mı, eski eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Atilla Bingöl hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 18 Kasım 1981 Doğum Yeri: İzmir
Eğitim: – Burç: Akrep
Meslek: İş İnsanı Instagram
Atilla Bingöl Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Atilla Bingöl’ün hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapar, hangi şirketlerin sahibi, evli mi, boşandı mı, eski eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı, sevgilisi kim ya da kiminle sevgilisi gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Atilla Bingöl

Atilla Bingöl Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Ünlü oyuncu Melis Sezen ile aşk yaşadığı ortaya çıkmasıyla birlikte son zamanların en çok merak edilen isimleri arasında yer alan Atilla Bingöl’ün kaç yaşında olduğu, nereli olduğu ve ne iş yaptığı hakkında araştırılmaya başlanmıştır.

İş insanı Atilla Bingöl, 18 Kasım 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Atilla Bingöl’ün aslen İzmirli olduğu bilinmektedir.

Atilla Bingöl Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, nerede ve ne zaman doğduğu merak edilen Atilla Bingöl’ün kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. 1981 yılının 18 Kasım günü İzmir’de dünyaya gelen Atilla Bingöl 41 yaşındadır.

Atilla Bingöl Ne İş Yapar ve Hangi Şirketlerin Sahibi?

Doğum yeri İzmir olan Atilla Bingöl’ün hakkında merak edilenler elbette bu kadarla sınırlı kalmamış ve iş hayatıyla ilgili olarak arama motorlarında ne iş yapar ya da mesleği nedir gibi sorular aratılmıştır.

İş hayatına 2000’li yılların başında adım atan Atilla Bingöl, 2000 yılında Ekip Organizasyon firmasını, 2007 yılında ise Tinkon Group Şirketi’ni kurmuştur. 41 yaşındaki Atilla Bingöl, 2016 yılına gelindiğinde Esnaf Restaurant zincirlerini kurarak yemek piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır.

Ayrıca 2020 yılında Xkitchen Smart Kitchens zincirlerinin kuruculuğunu üstlenen Atilla Bingöl, takip eden yılda Miami’de Xdeliver ve 2023 yılında da yine Miami’de ABR Yatcılık Şirketini kurarak hizmete sunmuştur. İş hayatında önemli ve başarılı adımlarla ilerleyen Atilla Bingöl, aynı zamanda bir lojistik firmasının da sahibidir.

Atilla Bingöl Evli Mi, Eşi Kim ya da Sevgilisi Var Mı?

İş insanı Atilla Bingöl’ün aslen nereli olduğunun, nerede doğduğunun, kaç yaşında olduğunun ve ne iş yaptığının yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur. Bununla birlikte arama motorlarında evli mi, boşandı mı, eski eşi kim, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, sevgilisi var mı ya da sevgilisi kimdir gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

41 yaşındaki Atilla Bingöl’ün bekar olduğu ve çocuğunun olmadığı bilinmektedir. Geçtiğimiz yıllarda oyuncu Hazal Çağlar ile sevgilisi olduğu iddia edilen Atilla Bingöl’ün adı günümüzde yine bir oyuncu ile anılmıştır.

Çeşitli haber sitelerinde yer alan ifadelere göre Atilla Bingöl’ün sevgilisi oyuncu Melis Sezen’dir. İş insanı Atilla Bingöl’ün sevgilisi Melis Sezen ile aralarındaki yaş farkı 16’dır.

Bu biyografide Atilla Bingöl hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

21 Beğen