Ali Yalçın ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali Yalçın ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali Yalçın ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali Yalçın kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, ne mezunu, mesleği nedir ya da ne iş yapar, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Ali Yalçın hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1975 Doğum Yeri: Tokat
Eğitim: Gazi Üniversitesi Burç: 
Meslek: Eğitimci Twitter
Ali Yalçın Bilgi Tablosu

Arama motorlarında MEMUR-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapar, hangi partiden, hangi kurumda görev yapıyor, hangi görevlerde bulundu, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Ali Yalçın

Ali Yalçın Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

MEMUR-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın son zamanların en çok araştırılan isimleri arasında yer almıştır. MEMUR Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 1975 yılında Tokat’ın Artova ilçesinde yer alan Ahmetdamişment Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Ali Yalçın’ın aslen Tokatlı olduğu bilinmektedir.

Ali Yalçın Kaç Yaşında?

Aslen nereli olduğu, Tokat’ın hangi köyünden olduğu ve ne zaman doğduğu merak edilen Ali Yalçın’ın kaç yaşında olduğu da araştırılan konular arasında yer almıştır. 1975 yılında Tokat’ın Artova ilçesine bağlı Ahmetdanişment Köyü’nde doğan Ali Yalçın 48 yaşındadır.

Ali Yalçın Hangi Üniversite Mezunu?

Aslen Tokatlı olan MEMUR-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın hakkında araştırılan konular elbette bu kadarla sınırlı kalmamış ve eğitimiyle ilgili ne mezunu, hangi okul mezunu, hangi lise ya da hangi üniversite mezunu olduğu da merak edilmiştir.

Ahmetdanişment Köyü İlkokulu’ndan mezun olduktan sonra Tokat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun olan Yalçın, Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Bölümü’nden mezun olmuştur. 48 yaşındaki Ali Yalçın, yüksek lisansını Maltepe Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında tamamlamıştır.

Ali Yalçın Ne İş Yapar ve Hangi Görevlerde Bulundu?

Ali Yalçın, Üniversite eğitimini aldığı yıllarda MGV Gazi Üniversitesi Öğrenci Başkanlığı’nın yanı sıra MGV Üniversite Öğrenci Yurdu Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. Şırnak İstiklal İlköğretim Okulu’nda adım atan Ali Yalçın, bu okulda beş yıl boyunca öğretmenlik ve müdür yardımcılığı pozisyonlarında görev almıştır.

Yalçın, ilerleyen yıllar içerisinde İstanbul Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi’nde müdür yardımcılığı, Maltepe Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nda müdür vekilliği ve Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi’nde müdürlük görevini üstlenmiştir.

Daha sonra Memur-Sen bünyesinde İstanbul il sekreterliği görevini üstlenen Yalçın, Sancaktepe Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nda üyelik görevinde bulunmuştur.

2004 yılında başladığı Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 No’lu Şube başkanlığı görevini uzun yıllar yürüten Ali Yalçın, diğer yandan Pendik Ertuğrulgazi İlköğretim Okulu’nda müdür olarak görev yapmıştır.

Ali Yalçın, 2011 yılında Genel Basın Yayın Sekreterliği, 2015 yılında Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanlığı ve aynı yıl içerisinde Memur-Sean 5. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimle Memur-Sen Genel Başkanlığı görevine seçilmiştir. Ayrıca Ali Yalçın, Yönetici Sınavlarına Hazırlık, Şeflik Sınavlarına Hazırlık ve Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık isimlerinde üç adet kitap kaleme almıştır.

Ali Yalçın Evli Mi, Eşi Kim ve Kaç Çocuğu Var?

MEMUR-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın aslen nereli olduğu, Tokat’ın neresinden olduğu, kaç yaşında olduğu, ne iş yaptığı ve hangi görevlerde bulunduğu kadar özel hayatı da araştırılmaya başlanmıştır.

Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır. 48 yaşındaki Ali Yalçın’ın evli olup olmadığıyla, evliyse eşinin kim olduğuyla ve kaç çocuğunun olduğuyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Ali Yalçın Instagram Adresi

Ali Yalçın’ın Instagram adresine cümle içerisindeki ilgili alan üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu biyografide Ali Yalçın hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

11 Beğen