Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) ✔️ Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli Biyografi.co

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, babası kim, ne mezunu, ne iş yapar, hangi partiden, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 14 Kasım 1969 Doğum Yeri: Ankara
Eğitim: Ankara Üniversitesi Burç: Akrep
Meslek: Siyasetçi, İş İnsanı Twitter
Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Bilgi Tablosu

Arama motorlarında Ali İhsan Arslan’ın (Mücahit Arslan) hayatı hakkında aratılan kimdir, aslen nereli, babası kim ya da kimin oğlu, kaç yaşında, ne mezunu, ne iş yapar, hangi partiden, nereden aday oldu, evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi soruların cevabına bu biyografi sayfasında yer verdik.

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan)

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Kimdir, Aslen Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Mücahit Arslan adıyla tanınan ünlü iş insanı Ali İhsan Arslan son zamanların en merak edilen isimleri arasında yer almıştır. İş insanı ve siyasetçi Mücahit Arslan ya da asıl adıyla Ali İhsan Arslan, 14 Kasım 1969 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu da oldukça fazla merak edilen Mücahit Arslan’ın aslen Diyarbakırlı olduğu bilinmektedir.

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Babası Kimdir?

Elbette Mücahit Arslan hakkında araştırılan konular bu kadarla sınırlı kalmamış ve babasının kim olduğu ya da kimin oğlu olduğu da araştırılan konular arasında yer almıştır.

Mücahit Arslan, 2002 ile 2011 yılları arasında AK Parti Diyarbakır milletvekilliği yapan Mehmet İhsan Arslan’ın oğludur.

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Kaç Yaşında?

Genellikle Mücahit Arslan ismiyle tanınan Ali İhsan Arslan’ın aslen nereli olduğu, nerede doğduğu ve ne zaman doğduğu kadar kaç yaşında olduğu da araştırılmıştır. 1969 yılının 14 Kasım günü Ankara’da dünyaya gelen iş insanı Mücahit Arslan 53 yaşındadır.

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Ne Mezunu?

Mücahit Arslan hakkında merak edilen konulardan birkaç tanesi de eğitimiyle ilgili olup ne mezunu olduğu, hangi okul mezunu olduğu, hangi lise ya da hangi üniversite mezunu olduğudur.

İlk ve ortaöğrenimini Demetevler Oğuzlar İlkokulu’nda tamamlayan Mücahit Arslan, Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi’nde başladığı lise eğitimini Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi’nde tamamlamıştır. 53 yaşındaki Mücahit Arslan, Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur.

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Ne İş Yapar ve Hangi Partiden?

Siyasi kariyerine Adalet ve Kalkınma Partisi bünyesinde adım atan Mücahit Arslan ya da asıl adıyla Ali İhsan Arslan, Recep Tayyip Erdoğan’ın parti genel başkanlığı, başbakanlığı ve cumhurbaşkanlığı dönemlerinde danışmanlık yapmıştır.

Ayrıca 25., 26. ve 27 dönem seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Ankara milletvekili seçilen Mücahit Arslan, ayrıca 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde İYİ Parti Yozgat Boğazlıyan Yamaçlı Belediye Başkanı adayı olmuştur.

Diğer yandan 25 yılı aşkın süredir iş hayatını aktif bir şekilde yürüten Mücahit Arslan, çeşitli sektörlerde hizmet veren birçok şirkette yönetim kurulu üyeliği ve genel müdürlük görevinde bulunmuştur.

Ayrıca aslen Diyarbakırlı olan Mücahit Arslan ya da bilinen asıl adıyla Ali İhsan Arslan, birkaç yıl Recep Tayyip Erdoğan’a danışmanlık yapmasından dolayı ‘sır danışman’ lakabıyla tanınmıştır.

Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) Evli Mi, Eşi Kim ve Kaç Çocuğu Var?

İş insanı Ali İhsan Arslan ya da bilinen lakabıyla Mücahit Arslan’ın aslen nereli olduğu, kaç yaşında olduğu, hangi ilin milletvekili olduğu ve hangi partili olduğunun yanı sıra özel hayatı da merak konusu olmuştur. Bunun üzerine arama motorlarında evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı ve kaç çocuğu var gibi soruların cevapları araştırılmıştır.

Aslen Diyarbakırlı olan 53 yaşındaki Mücahit Arslan, 2018 yılında ünlü iş insanı Ali Zeki Saruhan’ın kızı Kübra Saruhan ile evlenmiştir. Eski Ankara milletvekili ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanlarından Mücahit Arslan’ın bir kız bir erkek olmak üzere ikiz çocukları vardır.

Bu biyografide Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kaynaklar: Kaynak1

16 Beğen